bootstrap templates

Wizyty

Rodzaje i plan wizyt

Na pierwszą wizytę warto przynieść ze sobą wyniki ostatnich badań (morfologia krwi, poziom glukozy na czczo, lipidogram, badanie ogólne moczu, TSH, ALT/AST) oraz ulotki aktualnie branych leków.

Na 3 godziny przed spotkaniem dobrze jest nie pić kawy i alkoholu, nie jeść obfitego posiłku i nie wykonywać intensywnych ćwiczeń fizycznych, zapewni to prawidłowy odczyt składu ciała (określenie ilości tkanki tłuszczowej, mięśni, wieku metabolicznego i całkowitej ilość wody w organizmie) za pomocą analizatora mierzącego bioimpedancję elektryczną.

Podczas pomiaru składu ciała należy mieć bose stopy.

KONSULTACJA I BADANIA

W czasie pierwszego spotkania, które trwa 60 minut, przeprowadzam dokładny wywiad zdrowotny i żywieniowy.
Będziemy rozmawiać nie tylko o jedzeniu, także zapytam o obszary dotyczące:
- zdrowia
- nawyków żywieniowych
- stylu życia
- środowiska
W trakcie tej wizyty pytam o ulubione Państwa produkty i o te nielubiane. Ma to na celu jak najlepsze poznanie Państwa i dopasowanie dalszego postępowania w procesie zmian nawyków żywieniowych.

Wspólnie ustalimy cele i oszacujemy czas ich osiągnięcia.

Przewidziany czas na wizytę - 60 minut.

WIZYTA KONTROLNA

Podczas tej wizyty sprawdzam wagę, skład ciała i obwody. Omawiamy trudności i szukamy rozwiązań podczas zmiany nawyków żywieniowych. Rozmawiamy o motywacji oraz sposobach dochodzenia do ustalonych celów, wspólnie wyznaczamy nowe cele metodą małych kroków. Dyskutujemy o nietypowych sytuacjach i jak sobie w nich radzić. 

Porady dla każdego

KONSULTACJA DIETETYCZNA

Dla tych z Państwa, którzy chcą dowiedzieć się czy ich nawyki żywieniowe są prawidłowe, sprawdzić skład swojego ciała, czy uzyskać informacje na temat diety w chorobach dietozależnych, zapraszam na wizytę o charakterze porady żywieniowej.

Dla zabieganych 

WIZYTY DOMOWE

Dla osób, które nie chcą stać w korkach, lub też nie chcą tracić czasu na dojazd oferuję wizyty domowe. Przebieg wizyty, tak jak podczas pierwszej wizyty, czyli wywiad, pomiar składu ciała, masy i obwodów oraz wywiad żywieniowy.

Adres

ul. Koścuszki 36 G/6
32-020 Wieliczka

Kontakt

Email: poradnia@dieta-goja.pl
Tel.: +48 510 164 889